cover

مایدیا Make yourself at home

گروه مایدیا طیف وسیعی از لوازم خانگی را تولید کرده و در عرضه انواع کالاهای مرتبط با تهویه مطبوع صنعتی و کولر گازی، یخچال و فریزر، لباسشویی و ظرفشویی، لوازم آشپزی بزرگ و کوچک، مایکروویو، کولرهای آبی پرتابل و پنکه، آبسردکن و تصفیه آب و آبگرمکن، جاروبرقی و لوازم روشنایی، تخصص دارد.

گروه مایدیا، گروه فناوری پیشرو جهان است که در لوازم خانگی، سیستم های تهویه مطبوع، رباتیک و سیستم های اتوماسیون صنعتی و زنجیره تامین هوشمند فعالیت دارد.

گروه مایدیا، بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در جهان (بر اساس گزارش یورو مانیتور طبق ارزیابی موسسه فورچن در سال 2017) می باشد. این شرکت یکی از 5 کمپانی برتر لوازم خانگی در دنیا است. محصولات مایدیا به 168 کشور صادر شده و در هر 2 ثانیه یکی از محصولات این برند جهانی در دنیا به فروش می رسد.

مایدیا با ایجاد بیش از 12.600 شغل در چین و دیگر مناطق دنیا، توانایی و وسعت فعالیت های صنعتی و تجاری خود را به عرصه نمایش گذاشته است. فروش سالیانه این شرکت بیش از 22 میلیارد دلار بوده و بیش از 40 سال است که سابقه صنعتی قوی در طراحی و تولید برای نام آور ترین برند های لوازم خانگی دنیا را دارد. اکثر محصولات برندهای آمریکایی و اروپایی در دنیا در کارخانجات مایدیا تولید می شوند.

همکاری صنعتی و تجاری گروه-برند پاکشوما و مایدیا به سال 1395 خورشیدی باز می گردد و در حال حاضر گروه-برند پاکشوما تنها همکار صنعتی و تجاری رسمی قانونی گروه مایدیا در ایران می باشد و محصولات این برند با پشتیبانی خدمات مشتریان پاک سرویس به بازار ایران عرضه می شوند.

گروه محصولات:
تلفن تماس دفتر مرکز

1608

آدرس

تهران
خیابان احمد قصیر
خیابان 19
شماره 3

وب سایت

www.midea-iran.com


بزرگترین

شرکت لوازم خانگی بزرگ در جهان

طراحی و تولید

برندهای آمریکایی و اروپایی

پرفروش ترین

فروش یک محصول در هر دو ثانیه

تماس با ما